Seltsilise teenus -maapiirkonnas

Täpsem info: www.seltsiliseliikumine.ee ja Fb leht: Seltsiks Sinule

Ootame Seltsilise liikumise aktiivgruppi uusi aktiivseid liikmeid Viljandi vallast.

Võimalus oma kodukohas arendada välja seltsilise teenus ja seeläbi tugevdada kogukonnasisest koostööd.

Võta ühendust: tel:58802462 Epp

Alustasime aasta tagasi Viljandi Maanaiste Ühendusega seltsilise teenuse pakkumist, mis lühidalt öeldes on eakate omavahelise individuaalse suhtlemise ja kogukonda kaasamise ning  iseseisva toimetuleku parandamiseks loodud teenus. Kuna teenus on väga suurelt käima läinud ja huvilisi on palju, siis oleme loonud uue MTÜ Seltsiks Sinule.

Tegelemegi hetkel aktiivselt teenuse mudeli koostamisega, et arenenda edasi ka väljapoole Tarvastut ja Mustlat, miks mitte ka väljapoole Viljandimaad.

Oleme hetkel alustanud Hooandja kampaaniat. Ehk soovid ka sina aidata kaasa kampaania „Aita memmedel-taatidel üksindust leevendada!“ raames anda oma toetus meie seltsilistele. Otsi meid üles Hooandja.ee lehelt „Anneta memmede-taatide üksinduse leevendamiseks“ projekti alt.

Aitäh sulle kaasamõtlemast ja toetamast!

 

MTÜ Seltsiks Sinule

 

 

MTÜ TEEME ja VILJANDI MAANAISTE ÜHENDUS (VMNÜ)on koostöös moodustanud VMNÜ juurde grupi „KODUSELTSILINE“ alates 2016
Grupp pakub seltsilise teenust ( seltsidaam + koduabiline).
Seltsilise teenus on mõeldud maal elavatele eakatele inimestele, aga ka igas vanuses erivajadusega inimestele, kes tunnevad suhtlusvaegust: tahavad kellegagi koos käia poes, jalutamas, raamatukogus, küla üritustel või vajavad vähesel määral koduste toimetuste juures abi.